Безперебійний процес: ДТЕК Нафтогаз перевів виробничий персонал на ізольований режим роботи

Безперебійний процес: ДТЕК Нафтогаз перевів виробничий персонал на ізольований режим роботи

Нафта і газ27 Березень 2020

На період карантину виробничий персонал ДТЕК Нафтогаз переведений на спеціальний режим роботи з повною ізоляцією. Це забезпечить безперервність процесу видобутку природного газу, мінімізувавши ризик поширення коронавірусної інфекції.

Безперебійний процес: ДТЕК Нафтогаз перевів виробничий персонал на ізольований режим роботи

Для організації соціально-побутових умов для працівників, при виробничих об'єктах компанії в оперативному режимі побудовані вахтові селища, доступ до яких закритий. Вахта буде змінюватися кожні 14 днів. Обслуговуючий персонал, що забезпечує приготування їжі та прибирання приміщень, буде також працювати за вахтовим методом в ізольованому режимі.

У вахтових селищах організований контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних норм і правил, проводиться постійний медичний нагляд за персоналом. На вахтовий метод роботи залучаються співробітники в добровільному порядку, які не мають медичних протипоказань.

Переміщення співробітників з вахтових селищ на виробничі об'єкти здійснюється за допомогою службового автотранспорту – з розсадкою не більше 10 чоловік в автобусі і на відстані 1 метра один від одного.

Невиробничий персонал – співробітники київського і полтавського офісів компанії – переведені на дистанційний режим роботи.

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров зазначив: «Сьогодні країна зіткнулася з серйозним викликом, і ми повинні об'єднати зусилля, діяти швидко і злагоджено, щоб протистояти йому. Наша компанія зреагувала оперативно: ми вивчили успішний досвід інших країн по ізоляції підприємств в період карантину та прийняли рішення за таким же принципом перевести виробництво на капсульований режим роботи. Це дозволить убезпечити наших співробітників та їхні родини, а також забезпечити стабільний і безперебійний видобуток газу».