some-alt
Головна Прес-центр Новини ДТЕК Нафтогаз сплатив понад 2,7 млрд грн ренти за 2021 рік

ДТЕК Нафтогаз сплатив понад 2,7 млрд грн ренти за 2021 рік

Нафта і газ03 Лютого 2022
У 2021 році компанії холдингу ДТЕК Нафтогаз (далі – ДТЕК Нафтогаз) перерахували понад 2,7 млрд грн ренти за користування надрами до державного та місцевих бюджетів.
ДТЕК Нафтогаз сплатив понад 2,7 млрд грн ренти за 2021 рік

Сума рентних платежів, сплачених нафтогазовим бізнесом ДТЕК за користування надрамиу 2021 році, перевищила 2,7 млрд грн, понад 137 млн грн із цієї суми отримали бюджети різних рівнів Полтавської області. Зокрема, обласний бюджет поповнився на 55 млн грн.

Для багатьох територіальних громад рентні платежі ДТЕК Нафтогаз стали основою формування бюджету. Наприклад, Великосорочинська ТГ отримала за 2021 рік 53,2 млн грн ренти, а Мачухівська ТГ – 28,1 млн грн, що склало 50% та 40% річних бюджетів громад відповідно.

«Ми зацікавлені у розвитку діяльності ДТЕК Нафтогаз на території громади. Рентна плата, яку ми отримуємо, є важливим джерелом наповнення бюджету громади – за 2021 рік ми отримали понад 28 млн. грн. Окрім цього, компанія завжди підтримує наші ініціативи у рамках соціального партнерства», – заявив голова Мачуховської ТГ Валерій Білоконь.

Рентні кошти на місцях використовуються для реалізації важливих проєктів у галузі інфраструктури, охорони здоров'я, освіти, культури та підвищення енергоефективності. Вони є ключовою складовою розвитку та життєдіяльності громад.

«ДТЕК Нафтогаз є одним із найбільших платників податків. Рента від видобутку газу у багатьох регіонах діяльності є основним джерелом формування бюджету та часто становить до 50% бюджетних коштів громад. Одним із наших пріоритетів є підтримка сталого розвитку регіонів та соціально відповідальне ведення бізнесу», – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

ДТЕК Нафтогаз, будучи надійним партнером місцевих громад, сприяє їхньому сталому розвитку та реалізує проєкти у рамках соціального партнерства. Крім того, на територіях присутності компанія проводить конкурси міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками». На реалізацію цих ініціатив у 2021 році нафтогазовий бізнес ДТЕК направив 9,5 млн грн.

25 Листопада 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз підписав меморандуми про співпрацю з КНУ ім. Тараса Шевченка
19 Жовтня 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз уперше презентував власні технологічні сервіси на ринку
30 Вересня 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз представив бачення енергетичної трансформації України на міжнародному форумі у Відні
16 Вересня 2025
Нафта і газ Менеджерка з петрофізики ДТЕК Нафтогаз Юлія Ігнаточкіна отримала нагороду від Президента України
04 Серпня 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз розширює співпрацю з міжнародними професійними спільнотами
03 Липня 2025
Нафта і газ Президент SPE зустрівся з експертами ДТЕК Нафтогаз
25 Червня 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз розповів, як зменшувати невизначеності під час буріння
19 Червня 2025
Нафта і газ Для залучення інвестицій потрібні зміни – ДТЕК Нафтогаз на II Інвестиційному форумі
05 Червня 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз: Системний підхід до екологічної відповідальності
15 Травня 2025
Нафта і газ ДТЕК Нафтогаз сплатив понад 2,3 млрд грн податків за І квартал