Сталий розвиток

У своїй роботі ДТЕК Нафтогаз керується принципами сталого розвитку.

Ми піклуємося про захист природи, забезпечуємо безпеку праці та сприяємо розвитку місцевих громад.

Сталий розвиток
Cоціальне партнерство

Стратегії соціального партнерства

Важливий принцип роботи ДТЕК Нафтогаз – бути надійним партнером міс­цевих громад. Щороку ми реалізуємо Стратегії соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським та Полтавським районами Полтавської області. Стратегії розробляються із залученням громадськості, представників район­них та сільських органів влади та незалежних експертів.

За 2014-2019 рр. ДТЕК Нафтогаз спрямував понад 53 млн грн у проєкти з охорони здоров’я, освіти, інфраструктури та енергоефективності, які допомогли суттєво покращити рівень життя людей.

Рентні відрахування

1 січня 2018 р. вступив у дію Закон України, в рамках якого 5% ренти за користування надрами перераховується у місцеві бюджети.

За 2018-2019 рр. ДТЕК Нафтогаз сплатив 169,5 млн грн до бюджетів усіх рівнів Полтавської області, що стало суттєвим внеском у розвиток цих громад.

Сталий розвиток
ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВА БЕЗПЕКА

Гарантування безпечних умов праці та дотримання вимог промислової безпеки — ключовий принцип роботи ДТЕК Нафтогаз.

На всіх виробничих об'єктах компанії ведеться цілодобовий контроль дотримання державних і галузевих вимог.

Стандарти засобів індивідуального захисту не тільки відповідають державним нормативам, але багато в чому перевершують їх.

Наші працівники щорічно беруть участь у більш ніж 200 навчальних заходах і тренінгах.

У 2014-2019 рр. у компанії не було допущено жодного випадку травматизму або виникнення аварійних ситуацій.

Основний виробничий актив компанії — «Нафтогазвидобування» — успішно пройшов сертифікацію відповідно до вимог системи управління охороною праці OHSAS 18001:2007.

Сталий розвиток
Охорона довкілля

Ми відповідально ставимося до стану довкілля в районах ведення розвідки та видобутку вуглеводнів і орієнтуємося на світові екологічні стандарти.

Під час проведення будівельних робіт використовуються лише сертифіковані матеріали. Після їх закінчення земельну ділянку відновлюють до попереднього стану – для цього виконується технічна і біологічна рекультивація.

Щорічно на ліцензійних ділянках компанії проводиться незалежний моніторинг навколишнього природного середовища. У жодній пробі підземних вод, ґрунту та повітря експерти не виявили нафтопродуктів.

Систему управління довкіллям у «Нафтогазвидобуванні» сертифіковано відповідно до ISO 14001: 2015.

Детальніше ознайомитись із екологічною політикою ДТЕК можна за посиланням.