Інвестуємо у розвиток громад: розпочато конкурс міні-ґрантів «Громада своїми руками»

Інвестуємо у розвиток громад: розпочато конкурс міні-ґрантів «Громада своїми руками»

Нафта і газ22 Вересень 2020

Cтартував конкурс міні-ґрантів «Громада своїми руками», який традиційно проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Метою конкурсу «Громада своїми руками» є активізація місцевого населення для покращення соціальної інфраструктури. Мешканці можуть подати заявки на реалізацію проєктів для благоустрою громад, після чого конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, яким буде надано фінансування. Сума одного ґранту може сягати 85 тис. грн.

Інвестуємо у розвиток громад: розпочато конкурс міні-ґрантів «Громада своїми руками»

Цього року участь у конкурсі можуть взяти мешканці Мачухівської та Великосорочинської ОТГ Полтавської області – територій діяльності нафтогазового бізнесу ДТЕК.

Керівник відділу комунікацій ДТЕК Нафтогаз Олександр Шевельов підкреслив: «Вже багато років компанія ДТЕК Нафтогаз є надійним партнером місцевих громад. Цього року ми вирішили розширити шляхи співпраці та ініціювали проведення конкурсу «Громада своїми руками» на територіях нашої діяльності. Це допоможе підвищити рівень благоустрою громад та втілити в життя багато важливих соціальних проєктів».

ДТЕК як соціально-відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій, підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, підвищення якості життя в містах і населених пунктах.

«ДТЕК системно розвиває проект «Громада своїми руками», адже це сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН та відповідає принципам  ESG, якими керується компанія, реалізуючи власну стратегію розвитку. Ми активно підтримуємо підприємницькі та соціальні ініціативи на місцях, інвестуємо в програми соціального партнерства, створюємо можливості для навчання та розвитку талановитої молоді, демонструючи на власному досвіді, що український бізнес може бути соціально-відповідальним», – зазначила Тетяна Оверіна, директорка з регіональної політики ДТЕК Енерго.

Так, «Громада своїми руками» проводиться за підтримки компанії ДТЕК вже у 8-й раз. За 2013-2019 роки в результаті конкурсу фінансування отримали понад 1500 проєктів.