ДТЕК Нафтогаз створює нафтогазовий хаб для залучення інновацій

ДТЕК Нафтогаз створює нафтогазовий хаб для залучення інновацій

Нафта і газ26 лютий 2020

Сьогодні вся нафтогазова галузь України гостро потребує сучасних технологій для підвищення ефективності розробки родовищ та збільшення видобутку газу. Тому ДТЕК Нафтогаз розпочав реалізацію масштабного національного проекту – створення технологічного нафтогазового хаба, який зможе на системній основі залучати інновації, провідні технології, міжнародні стартапи та експертів світового нафтогазового ринку. Про це розповів генеральний директор компанії Ігор Щуров на Українському енергетичному форумі.

ДТЕК Нафтогаз створює нафтогазовий хаб для залучення інновацій

«Нам потрібна якісна основа для підготовки до технологічних проривів як в дорозвідці і інтенсифікації діючих родовищ, так і в залученні новітніх технологій для важковидобувних запасів і розробки морського шельфу, яких в Україні в принципі немає. Саме з цією метою ДТЕК Нафтогаз приступив до створення технологічного нафтогазового хаба», – зазначив Ігор Щуров.

Рівноправними учасниками хаба стануть видобувні і сервісні компанії, стартапи, наукові локальні і міжнародні інституції. Технологічний хаб стане ефективним інструментом для залучення в Україну нових технологій і майданчиком, де будуть вирішуватися складні кейси газодобувних компаній для збільшення видобутку природного газу.

Технологічний нафтогазовий хаб сформує нові тенденції розвитку галузі та дасть новий стимул для досягнення Україною енергонезалежності.