ДТЕК Нафтогаз видобув 1,64 млрд куб. м газу у 2018 році

ДТЕК Нафтогаз видобув 1,64 млрд куб. м газу у 2018 році

Нафта і газ08 Січень 2019

У 2018 році ДТЕК Нафтогаз видобув 1 648,5 млн куб. м природного газу, що перевищує запланований рівень на 50 млн куб. м. Видобуток газового конденсату склав 51,5 тис. т.

ДТЕК Нафтогаз видобув 1,64 млрд куб. м газу у 2018 році

Цільові обсяги видобутку було перевиконано завдяки реалізації програми буріння на Семиренківському родовищі, у рамках якої було пробурено свердловини №25 та №61. Також ДТЕК Нафтогаз фіналізував масштабний інвестиційний проект з будівництва пропаново-холодильної установки, яку було введено в експлуатацію на Олефірівській УППГ у вересні 2018 р. Крім того, було виконано капітальні ремонти із проведенням заходів з інтенсифікації видобутку, а також облаштовано та введено в експлуатацію компресори утилізації газів стабілізації конденсату на Олефірівській УППГ та Семиренківській УППГ, що дозволяють значно збільшити екологічність процесу видобутку вуглеводнів.

Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз: «У 2018 році ми підтвердили свій історичний максимум завдяки підвищенню ефективності роботи з діючим фондом та впровадженню сучасних технологій – за рахунок інновацій нам вдалося додатково видобути 100 млн куб. м газу. Важливо зазначити, що за останній рік відбулося суттєве покращення регуляторного середовища, що сприяло перегляду інвестиційних програм, і ми плануємо збільшення обсягів буріння для відновлення динаміки видобутку вже з 2020 р. Також наша компанія планує продовжити реалізацію масштабних інфраструктурних проектів та системне впровадження інноваційних рішень, спрямованих на збільшення обсягів видобутку вуглеводнів».