ДТЕК Нафтогаз ініціював обговорення питань охорони праці на промислових підприємствах

ДТЕК Нафтогаз ініціював обговорення питань охорони праці на промислових підприємствах

Нафта і газ13 Травень 2019

ДТЕК Нафтогаз провів IV Науково-технічну конференцію з питань охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища, яка була традиційно присвячена Всесвітньому дню охорони праці. Конференцію було організовано спільно з Державною службою України з питань праці у Полтавській області та Полтавським національним технічним університетом ім. Юрія Кондратюка, на базі якого і відбувся захід.

ДТЕК Нафтогаз ініціював обговорення питань охорони праці на промислових підприємствах

Учасники обговорили питання безпечного ведення виробничих процесів на газовидобувних підприємствах, екології, вивозу та утилізації бурового шламу, підтримання якісних характеристик води. Особливу увагу було приділено питанню організації безпечного процесу праці шляхом впровадження сучасних методів роботи, у тому числі програмного забезпечення, яке дозволяє оцінити ризики кожної з промислових та інженерних професій.

У конференції взяли участь понад 100 експертів, серед яких – начальник Управління держпраці у Полтавській області Сергій Щербак, проректор ПолтНТУ Богдан Коробко, керівник департаменту з видобутку вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз Богдан Кукура.

Керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ДТЕК Нафтогаз Дмитро Мелешенко підкреслив: «Надзвичайно важливо, щоб на газовидобувних підприємствах ефективно функціонувала система управління охороною праці та промисловою безпекою, у яку мають бути залучені співробітники усіх рівнів організації виробництва. Це має бути системний процес. У ДТЕК Нафтогаз така система успішно впроваджена, і спрямована вона не лише на створення безпечних умов праці, але і на підвищення продуктивності працівників і професійних знань персоналу, покращення якості експлуатації обладнання. Це дозволяє нам бути кращою компанією з культури виробництва серед газовидобувних підприємств України».