ДТЕК Нафтогаз передав автомобіль-самоскид Мачухівській громаді

ДТЕК Нафтогаз передав автомобіль-самоскид Мачухівській громаді

Нафта і газ04 Листопада 2020

ДТЕК Нафтогаз передав автомобіль-самоскид вартістю 1,2 млн грн для обслуговування мешканців Мачухівської ОТГ в рамках Програми соціального партнерства на 2020 рік.

ДТЕК Нафтогаз передав автомобіль-самоскид Мачухівській громаді

Вантажопідйомність автомобілю складає 6500 кг, об’єм платформи – 10  куб. м. Самоскид дозволить значно розширити функціонал комунального підприємства громади та надавати додаткові послуги місцевим жителям.  

Це вже четверта одиниця техніки, яку компанія передає Мачухівській ОТГ в рамках Програми соціального партнерства. Так, у 2014 та 2019 роках були придбані два сміттєзбиральних автомобілі, а у 2016 – трактор та санітарний автомобіль. Всього починаючи з 2014 року ДТЕК Нафтогаз спрямував 19 млн грн на реалізацію соціальних проєктів у Мачухівській громаді.

Нагадаємо, що ДТЕК Нафтогаз щороку реалізує Стратегії соціального партнерства на територіях своєї діяльності. Стратегії розробляються із залученням громадськості, представників районних та сільських органів влади та незалежних експертів. За роки партнерства компанія втілила низку важливих проектів у сфері охорони здоров’я, освіти, інфраструктури та енергоефективності, які допомагають суттєво покращити рівень життя людей.