Додаткові пільги пропонує випускникам ВНЗ ДТЕК Нафтогаз

Додаткові пільги пропонує випускникам ВНЗ ДТЕК Нафтогаз

Нафта і газ23 Січень 2020

1 грудня 2019 р. у ДТЕК Нафтогаз стартував проект «Підйомні для випускників ВНЗ». Згідно цієї програми випускники вищих навчальних закладів, для яких ДТЕК Нафтогаз є першим місцем роботи та які працевлаштувалися в компанію не пізніше 12 місяців після здобуття освіти, отримають одноразове грошове заохочення. У цьому році заохочення одержали вже 6 працівників.

Додаткові пільги пропонує випускникам ВНЗ ДТЕК Нафтогаз

Програма поширюється на випускників, для яких компанія є першим місцем роботи після закінчення ВНЗ, які мають диплом не нижче рівня бакалавру та працюють відповідно до отриманої спеціальності. Обов’язковою умовою є успішне проходження випробувального терміну та відсутність доган. Винагорода виплачується через 3 та 6 місяців після працевлаштування.

Ольга Коновалова, керівник відділу з управління персоналом ДТЕК Нафтогаз: «Для досягнення енергонезалежності України вкрай необхідно підвищувати у молоді інтерес до професії газовидобувника та побудови кар’єри у нафтогазовій галузі. Велику роль у цьому відіграє співпраця компаній з профільними вищими навчальними закладами та підтримка випускників. ДТЕК Нафтогаз забезпечує розвиток молодих спеціалістів, надає можливість отримати досвід роботи із сучасним обладнанням і новітніми технологіями, постійно підвищувати свій професійний рівень, а відтепер – пропонує й додаткове матеріальне стимулювання. Це наш внесок у створення сучасної енергонезалежної України».