ДТЕК Нафтогаз продовжив модернізацію Шишацької районної лікарні

ДТЕК Нафтогаз продовжив модернізацію Шишацької районної лікарні

Нафта і газ22 лютий 2018

ДТЕК Нафтогаз у рамках програми соціального партнерства з Шишацьким районом Полтавської області продовжив модернізацію Шишацької районної лікарні. Цей проект компанія веде вже декілька років. У 2017 році ми провели капітальний ремонт покрівлі дитячого відділення та закупили сучасне медичне обладнання, вклавши в це 1,2 млн грн.

ДТЕК Нафтогаз продовжив модернізацію Шишацької районної лікарні

В арсеналі лікарів з’явився коагулятор, який застосовується для операцій та зупинки кровотечій, телекарт, безконтактний індикатор внутрішньоочного тиску, електрокардіограф на 6 та 12 каналів, концентратори для насичення крові киснем під час реанімації, компресорний інгалятор та інші сучасні пристрої. Вони суттєво полегшують прийом у лікаря та обстеження пацієнтів.

Олексій Раптанов, директор з видобутку та переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз, підкреслив: «Ми ведемо плідну співпрацю з Шишацьким районом та разом реалізуємо проекти, спрямовані на підвищення рівня життя людей. Це гідна традиція, яку ми будемо продовжувати. Ми доведемо проект модернізації лікарні до логічного завершення, щоб пацієнти почували себе комфортно та отримували високоякісну медичну допомогу».

Наступним кроком стане ремонт першого поверху педіатричного відділення та закупівля спеціального обладнання для ізоляції інфекційних хворих.

Владислав Сафонов, голова Шишацької районної ради, підкреслив: «Всього у 2017 році на соціальні проекти у Шишацькому районі ДТЕК Нафтогаз виділив 5,2 млн грн. Для нашого району це значна сума, тому я ще раз дякую компанії за співпрацю, яка допомагає покращувати життя наших жителів».

Віктор Іваненко, голова Шишацької районної державної адміністрації, теж підкреслив важливість програми соціального партнерства та подякував компанії: «Програма соціального партнерства ДТЕК Нафтогаз допомагає суттєво покращити умови проживання в районі та надавати більш якісні послуги місцевим жителям. У 2018 році ми продовжимо співпрацювати з ДТЕК Нафтогаз та втілювати в життя нові проекти з енергоефективності, медицини та культури у Шишацькому районі».

ДТЕК Нафтогаз вже протягом п’яти років реалізує програму соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським та Полтавським районами Полтавської області. За цей час компанія здійснила інфраструктурні, медичні та культурні проекти на суму понад 35 млн грн.