Сприяємо підвищенню кваліфікації спеціалістів нафтогазової галузі

Сприяємо підвищенню кваліфікації спеціалістів нафтогазової галузі

Нафта і газ26 Квітень 2018

ДТЕК Нафтогаз, впроваджуючи сучасні технології для розвідки та розробки родовищ природного газу, активно сприяє ознайомленню студентів вищих навчальних закладів з провідними технологіями галузі. Компанія організувала безкоштовний навчальний семінар по роботі з сучасним програмним забезпеченням в галузі геології та геофізики Interactive Petrophysics (IP), яке почала застосовувати вперше в Україні.

Сприяємо підвищенню кваліфікації спеціалістів нафтогазової галузі

У тренінгу взяли участь студенти, аспіранти та наукові співробітники провідних українських університетів, які готують спеціалістів в галузі геології – Інституту геології та геофізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Інституту геології Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Роботі з сучасним продуктом учасників тренінгу навчав Пол Спунер (Paul Spooner) – спеціаліст з програмного забезпечення Interactive Petrophysics та петрофізик з більш ніж 30-річним досвідом роботи в найбільших світових компаніях. Тренінг тривав п’ять днів та проходив в Академії ДТЕК.

Нагадуємо, що восени 2017 року ДТЕК Нафтогаз організував відкритий семінар з міжнародного аудиту запасів нафти і газу в системі SPE-PRMS для цілей оцінки активів, розвитку виробництва та його інвестиційного забезпечення.

Іван Гафич, директор з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз, підкреслив: «Кваліфікований персонал, який вміє працювати з сучасними технологіями та обладнанням – один з ключових факторів успішного розвитку нафтогазової галузі. Тому ДТЕК Нафтогаз постійно працює над підвищенням рівня кваліфікації спеціалістів нафтогазового сектору в Україні, регулярно проводить конференції та тренінги на базі провідних профільних університетів країни. Крім того, ми постійно організуємо візити виробничих об’єктів та приймаємо на практику студентів, які часто після закінчення навчання стають співробітниками нашої компанії».