У 2019 році ДТЕК Нафтогаз інвестує у видобуток та сучасні технології понад 3 млрд грн

У 2019 році ДТЕК Нафтогаз інвестує у видобуток та сучасні технології понад 3 млрд грн

Нафта і газ01 Березень 2019

Газовидобувна галузь не може розвиватися без системних інвестицій. Таку думку висловив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров під час свого виступу на 10-му ювілейному Українському енергетичному форумі у Києві. За його словами, саме завдяки системним інвестиціям та сучасним технологіям за 4 роки компанія збільшила видобуток газу більш ніж у 3 рази – з 500 млн куб. м у 2013 р. до понад 1,6 млрд куб. м у 2016 р. та стабільно, у рамках стратегії освоєння діючих активів, зберігає цей показник.

У 2019 році ДТЕК Нафтогаз інвестує у видобуток та сучасні технології понад 3 млрд грн

«Упродовж цих років наша компанія системно інвестує у розвідку та буріння, будівництво наземної інфраструктури, залучення сучасного обладнання та новітніх технологій. Загальний обсяг інвестицій за 6 років – біля 10 млрд грн», – повідомив Ігор Щуров.

Також під час виступу було зазначено, що сьогодні існує три ключових фактори змін у газовидобувній галузі, від яких залежить досягнення енергонезалежності України.

«Перше – це системні інвестиції, необхідні для розвитку газовидобутку у довгостроковій перспективі. Друге – це, безумовно, технології, які необхідні для підвищення ефективності розробки родовищ та збільшення темпів вилучення запасів. І третє – це ефективна робота з діючим фондом компаній усіх форм власності для збільшення обсягів видобутку у короткостроковому періоді. Можу впевнено сказати, що ефект від реалізації цих трьох факторів можна буде отримати як у довгостроковому періоді, так і вже у поточному році», – прокоментував Ігор Щуров.