ДТЕК Нафтогаз визнано найкращим в управлінні репутацією серед нафтогазовидобувних компаній

ДТЕК Нафтогаз визнано найкращим в управлінні репутацією серед нафтогазовидобувних компаній

Нафта і газ10 Квітень 2018

Другий рік поспіль ДТЕК Нафтогаз посідає перше місце серед нафтогазовтдобувних компаній у Рейтингу управління корпоративною репутацією "Репутаційні активісти". Оцінкою та складанням рейтингу займалося експертне журі, до складу якого входили галузеві експерти, аналітики, журналісти та редактори провідних українських ЗМІ.

ДТЕК Нафтогаз визнано найкращим в управлінні репутацією серед нафтогазовидобувних компаній

Як зазначають організатори рейтингу, нафтогазовидобувна галузь  одна з ключових в українській економіці: за 2017 рік компанії галузі сплатили 74,6 млрд грн податків, що на 28% перевищує показник минулого року та складає майже 10% надходжень до державного бюджету.

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров підкреслив, що репутація галузі формується з багатьох складових і відповідальність за її сприйняття на міжнародній арені та в середині країни несуть в рівній мірі як видобувні компанії, так уряд і парламент. "Перший фактор  це галузеве бізнес-середовище. Тут мова йде про ринок з його етичними стандартами, відповідальною взаємодією з регіонами присутності, розвитком сервісною екосистеми тощо. Другий  репутабельність самих компаній. І третій фактор, я би сказав ключовий у нашому випадку, — регуляторне середовище, адже галузь може розвиватися лише у зрозумілому, прогнозованому та ефективному регуляторному полі". 

Рейтинг "Репутаційні активісти" — щорічне дослідження якості управлення репутацією. Мета рейтингу - відзначити компанії, які досягли успіхів в управління репутацією, та стимулювати тих, хто тільки починає усвідомлювати важливість створення позитивної репутації свого бізнесу. Цього року для участі в рейтингуванні було відібрано понад 600 компаній із 25 галузей, які оцінювали більш ніж 100 експертів.