Сприяємо розвитку громад: підведено підсумки конкурсу «Громада своїми руками»

Сприяємо розвитку громад: підведено підсумки конкурсу «Громада своїми руками»

Нафта і газ12 Листопада 2020

Підведено підсумки конкурсу міні-ґрантів «Громада своїми руками», який традиційно проходив за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Цього року участь у конкурсі взяли мешканці Мачухівської та Великосорочинської ОТГ Полтавської області – територій діяльності нафтогазового бізнесу ДТЕК. Переможцями стали 10 соціальних проєктів, які отримали фінансування на загальну суму 800 тис. грн.

Сприяємо розвитку громад: підведено підсумки конкурсу «Громада своїми руками»

Серед переможців – ініціативи у галузі охорони здоров’я, освіти, благоустрою населених пунктів, співпраці між містами та сільськими територіями. Для реалізації проєктів було створено 10 ініціативних груп з активних мешканців громад та залучено понад 70 волонтерів.

Керівник відділу комунікацій ДТЕК Нафтогаз Олександр Шевельов підкреслив: «Бути надійним партнером місцевих громад – важливий принцип роботи ДТЕК Нафтогаз. Цього року ми розширили шляхи співпраці з громадами та вперше провели на територіях нашої  присутності конкурс «Громада своїми руками». Приємно, що конкурс викликав велику зацікавленість серед жителів, які проявили активність та реалізували 10 корисних проєктів із нашою допомогою. Сподіваємося, наступного року заявок на участь у конкурсі буде ще більше».

Нагадаємо, що завдяки конкурсу «Громада своїми руками» ми допомагаємо волонтерам, які прагнуть покращити життя у своїх громадах. Мешканці подавали заявки на реалізацію проєктів для благоустрою громад, після чого конкурсна комісія визначила переможців, яким було надано фінансування. Конкурс проводився за підтримки ДТЕК вже у 8-й раз. За 2013-2019 роки в результаті конкурсу фінансування отримали понад 1500 проєктів.

«Мета ДТЕК як соціально відповідального бізнеса – сприяти сталому розвитку територій.  Проєкт «Громада своїми руками» дозволяє підтримати підприємницькі та соціальні ініціативи на місцях, покращити рівень благоустрою територій, створити додаткові можливості для навчання та розвитку. Наша компанія – яскравий приклад того, що український бізнес може бути соціально-відповідальним», – зазначила Тетяна Оверіна, директорка з регіональної політики ДТЕК Енерго.

ДТЕК системно реалізує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності територій, поліпшення якості життя і економічного благополуччя населення регіонів, адже це сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН та відповідає принципам  ESG, якими керується компанія, реалізуючи власну стратегію розвитку.