Виконавчий директор ДТЕК Нафтогаз виступив на Українському газовому форумі у Лондоні

Виконавчий директор ДТЕК Нафтогаз виступив на Українському газовому форумі у Лондоні

Нафта і газ05 лютий 2019

29 січня у Лондоні відбувся Український міжнародний газовий форум – важливий захід з точки зору залучення міжнародних інвесторів в український нафтогазовий сектор. До складу української делегації увійшли представники Уряду та Верховної Ради, Асоціації газовидобувних компаній, інвестиційних та державних організацій. Серед учасників Форуму були також провідні світові видобувні компанії – ExxonMobil, Shell, Perenco, INA, Cogent Petroleum, Sand Hill, Viking International, а також сервісні – Baker Hughes, Halliburton, Schlumberger, Socar.

Виконавчий директор ДТЕК Нафтогаз виступив на Українському газовому форумі у Лондоні

Учасники розповіли про потенціал української газовидобувної галузі та можливості для інвестування: нову систему аукціонів з продажу ліцензій на видобуток нафти і газу, конкурси УРП та сервісні контракти PEC. У рамках форуму було дано старт другому раунду нафтогазових онлайн-аукціонів, у рамках якого на продаж винесено 7 нових ділянок у 5 областях України загальною площею понад 1000 км кв.

Ще один драйвер збільшення видобутку газу та забезпечення енергонезалежності – ефективне державно-приватне партнерство. Про це на форумі розповіла виконавчий директор ДТЕК Нафтогаз Наталія Гребенюк. «Наша компанія – один з найбільших приватних інвесторів нафтогазової галузі України. Щорічно ми вкладаємо у розвиток активів понад 1 млрд грн, володіємо унікальною експертизою у глибокому бурінні, розробці складних родовищ. Тому ДТЕК Нафтогаз готовий виступити партнером і для зовнішніх інвесторів, і для державних компаній», –  підкреслила вона.