Стратегічне партнерство ДТЕК Нафтогаз і Бєлоруснєфть

Стратегічне партнерство ДТЕК Нафтогаз і Бєлоруснєфть

Нафта і газ16 Жовтня 2020

9 жовтня відбулася зустріч керівництва ДТЕК Нафтогаз і РУП «ВО «Бєлоруснєфть». Під час зустрічі обговорювалися плани ДТЕК Нафтогаз на буріння свердловин в найближчі роки, а також стратегічне партнерство між компаніями в рамках розробки нових активів. Окремим важливим блоком питань, що обговорювалися, став розвиток науково-технічного співробітництва та адаптації нових технологій на активах ДТЕК Нафтогаз: комплекс передових кернових досліджень для геомеханічного моделювання родовищ, камеральні роботи по інтенсифікації вуглеводнів методом ГРП, а також створення сидиментаційної моделі родовищ.

Стратегічне партнерство ДТЕК Нафтогаз і Бєлоруснєфть

Також розглянули питання можливого розширення співпраці між ДТЕК Нафтогаз і Бєлоруснєфть – з точки зору активного членства білоруської компанії в Нафтогазовому технологічному хабі ДТЕК, а також їх участі в проектах Академії ДТЕК.

В рамках візиту, при дотриманні масочного режиму, гостям провели оглядову екскурсію по Академії ДТЕК і новому офісу ДТЕК Нафтогаз в Unit.City, в ході якої генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров презентував генеральному директору РУП «ВО «Бєлоруснєфть» Олександру Ляхову 3D-модель Мачухського родовища.