Традиційна волонтерська акція «Чисте місто» в ДТЕК Нафтогаз

Традиційна волонтерська акція «Чисте місто» в ДТЕК Нафтогаз

Нафта і газ04 Травень 2018

21 квітня ДТЕК Нафтогаз провів традиційну волонтерську акцію «Чисте місто», приурочену до Міжнародного Дня Землі. Цього року захід пройшов у с. Кованчик Мачухської ОТГ Полтавського району, біля якого розташоване Мачухське родовище та установка підготовки газу компанії.

Традиційна волонтерська акція «Чисте місто» в ДТЕК Нафтогаз

В акції взяли участь понад 120 співробітників ДТЕК Нафтогаз з родинами. Під час суботнику волонтери прибрали територію біля будинку культури с. Кованчик, висадили дерева та квіти, встановили новий дитячий майданчик, облагородили зону відпочинку, побілили дерева, повісили шпаківні та годівниці для птахів.

Мешканці с. Кованчик подякували ДТЕК Нафтогаз за плідну співпрацю та зустріли волонтерів святковим короваєм. Голова Мачухської ОТГ Валерій Білокінь зазначив: «Приємно, що компанія робить внесок у благоустрій нашої громади. Під час цього заходу співробітники допомогли і фізичною працею, і матеріалами. Якщо ми всі будемо трудитися ось так пліч-о-пліч, то Україна буде процвітати».

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров також подякував представникам Мачухської ОТГ за співпрацю та підкреслив: «ДТЕК Нафтогаз – відповідальна компанія, і для нас важливо бути надійним другом та партнером для громад, де ми ведемо видобуток газу, сприяти їх соціальному розвитку. Тому ми реалізуємо важливі соціальні проекти та проводимо волонтерські акції, які стали доброю традицією нашої компанії».

Нагадаємо, що ДТЕК Нафтогаз реалізує проекти у трьох районах Полтавської області згідно зі Стратегіями соціального партнерства: проводить ремонти лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів, будинків культури, купує медичне обладнання, будує водогони, ремонтує дороги. У 2017 році компанія виділила понад 11 млн грн на реалізацію таких проектів.

Крім цього, ДТЕК Нафтогаз перераховує 5% ренти у місцеві бюджети, що робить значний внесок в економічний розвиток Полтавщини. За січень-лютий 2018 року компанія перерахувала 14,5 млн грн рентних платежів в бюджети різних рівнів Полтавської області. До Мачухської ОТГ було перераховано за цей період 1,4 млн грн.